Ambalaj Tasarımları

Sağlık sektöründe ambalajın önemi büyüktür. Tasarımdan, ambalaj teslimine hizmet vermekteyiz. Siz ürününüzü getirin kutusunun nasıl olacağına biz karar verelim. Bir maket ile size geldiğinde pişman olmayacaksınız.

Dergi, katalog tasarımı

Ürün Katalog tasarımlarınız, broşür, föy, reçetelik, prospektüs vs gibi ihtiyacınıza uygun şekilde tasarımı yapılır, baskı vs sonrasında teslim edilir. Dilerseniz sadece profesyonel tasarım hizmetini alabilirsiniz.

Dilediğiniz Ebatta Çanta

Firmanız için gerekli kağıt çantaları üretiyoruz. Pırlanta kutusunu koyacağınız minik bir çantadan tutun da 75cm eninde 52cm yüksekliğinde 20 cm körüğü olan çantalar da üretebiliriz.

Varak yaldız baskısı

Tasarımları yaparken baskı tekniklerine hakim olduğumuzdan, elimizde bulunan teknikleri sizlerin istekleri doğrultusunda kullanabiliriz. Varak yaldız, renk çeşitleri mevcuttur.

UV Baskı

Metalize ve bir çok malzeme üzerine baskı yapabiliriz. UV baskı tekniği ile siyah zemin üzerine beyaz kullanılabilir. Ayrıca metalize ürün kutuları baskımız mevcuttur.

Tipo baskı ve gofre

Kabartma ya da çukurlaştırma işlerinde de kullanılabilen tipo baskı en eski baskı tekniklerindendir. Kabartma tekniği ile ilaç kurularında Braille alfabesi baskıları bu teknikle yapılmaktadır.

Dijital Baskı

Acil ihtiyaçlar için gereken ve az adetli işleriniz için dijital baskılar gereklidir. Ürün etiketleriniz ve özel kesimli stickerlar için farklı stiker tiplerine baskılar yapılmaktadır.

Website tasarımları

İhtyaçlarınız doğrultusunda güncel website programları kullanılarak, sonrasıda kolaylıkla değişiklik yapabileceğiniz siteleriniz yapılır.

Hosting hizmeti

Websitelerinizi barındırmak ve maillerinizin çalışabilmesi için kullanılması gereken barındırma hizmeti yurtdışında bulunan serverımız aracılığı ile yapılır.

Sosyal medya hizmeti

Sosyal medya ve dijital ortamlarda ürün satışlarında gerekli resim ve içerikleri istekleriniz doğrultusunda hazırlanır resim olarak teslim edilir.

Video editing

Firmazın tanıtımı, sosyal medya ve dijital ortamlarda ürün satışlarında gerekli videolarınız hazırlanır video olarak teslim edilir.